Image Alt

O YCF

historia

WSZYSTKO DLA
NAJLEPSZYCH WYNIKÓW

Marka YCF powstała w 2004 roku po połączeniu sił Yannicka Coquarda oraz Dimitri’ego Bera. Yannick był zawodnikiem MX, a na minimotocyklach jeździł w ramach zimowych treningów. Z kolei Dimitri jest fancuskim technikiem. Historia YCF rozpoczęła się, gdy Yannick modyfikował swój minimotocykl, aby poprawić jego jakość i niezawodność. Tak długo ulepszał swój egzemplarz, aż postanowił zbudować własnego Pit Bike’a od podstaw. Dzięki swoim wcześniejszym doświadczeniom wiedział, co jest niezbędne, aby stworzyć wysokiej jakości motocykl…
Obecnie produkty YCF są projektowane, opracowywane i rozwijane w stu procentach we własnej fabryce. W 2009 roku w Chinach utworzona została linia produkcyjna YCF o powierzchni prawie 5000 m, w której produkowane są motocykle oraz dodatkowa część o powierzchni 2500 m², przeznaczona do produkcji części CNC. Własna linia produkcyjna była kluczem do sukcesu. Jako prawdziwy producent mamy możliwość kontrolowania procesu produkcji od początku do końca. Mamy również dział badań i rozwoju, w którym dążymy do poprawy jakości, niezawodności i osiągów naszych produktów. Dzięki temu każdego roku do oferty YCF wprowadzamy nową kolekcję motocykli.
Kilkanaście lat doświadczenia i stały rozwój produktów sprawiło, że YCF jest marką rozpoznawalną, o ugruntowanej pozycji na światowym rynku motocyklowym. Sprzedajemy ponad 8000 motocykli do 18 krajów na całym świecie.

W naszej ofercie każdy znajdzie sprzęt dla siebie. Posiadamy Pit Bike’i dostosowane do użytkowania w celach rekreacyjnych oraz profesjonalnych. Na naszych minimotocyklach można startować w zawodach, w wersjach zarówno na tory off-roadowe, jak i asfaltowe. W listopadzie 2016 roku nastąpiła premiera kolekcji BIGY, czyli motocykli o nieco wyższej ramie i na większych kołach niż standardowe minimotocykle. Można powiedzieć, że jest to brakujące ogniwo pomiędzy Pit Bike’iem a motocyklem crossowym. Są to motocykle idealne dla dorosłych i dla dzieci, które planują wkrótce przesiąść się na większy motocykl. Dodatkowo w roku 2018, zaprezentowany został pod marką SUNDAY-MOTORS unikatowy mini motocykl przeznaczony do jazdy na Flat Track’u.

zobacz

JAK POWSTAJĄ PIT BIKE MARKI YCF

GRANDPRIX

Lorem ipsum dolor sit amet, qui aperiam vituperatoribus at. Aliquip percipit ei vix, ceteros mentitum reprehendunt eu est.

instagram

QUICK INFO

Monday-Friday: 9am to 5pm; Satuday: 10am to 2pm
7300-7398 Colonial Rd, Brooklyn 242 Wythe Ave #4, Brooklyn
+ (123) 124-567-8901 + (123) 124-567-8901
grandprix@qodeinteractive.com grandprix@qodeinteractive.com