O marce YCF

Francuska marka YCF, założona została przez zawodnika motocrossu Yannicka Coquarda, który zimą trenował na minimotocyklach oraz Dimitri Bera wysoko wyspecjalizowanego francuskiego inżyniera. Od 20 lat YCF tworzy minimotocykle, które są nie tylko wynikiem doświadczenia i najwyższej jakości materiałów i podzespołów, ale także pasji do motorsportu. Niekwestionowany hit wśród wszystkich zawodników, maszyna do wygrywania i designerski majstersztyk. Dziś YCF sprzedawane jest w 30 krajach świata, tym w Polsce!

Rozwój i niezależność

Od momentu wypuszczenia pierwszej serii minimotocykli w 2005 roku, marka YCF znacząco się rozwinęła. W 2009 roku w Chinach utworzona została linia produkcyjna YCF o powierzchni prawie 5000 m². W 2023 roku marka sprzedała 15000 motocykli do 30 krajów na całym świecie.

Własna linia produkcyjna była kluczem do sukcesu YCF. Marka ma możliwość kontrolowania procesu produkcji od początku do końca. Posiada dział badań i rozwoju, który pomaga w dążeniu do poprawy jakości, niezawodności i osiągów produktów. Dzięki rozwojowi marki, co roku do oferty YCF trafia nowa kolekcja motocykli.

Dla dzieci i dorosłych

W ciągu ostatnich 20 lat YCF opracowało pełną gamę maszyn – obecnie są to 22 różne modele motocykli, przeznaczone dla użytkowników od 3 roku życia, po każdego kto ma ochotę poszaleć na dwóch kółkach. Niezależnie czy YCF wybierany jest dla dziecka czy dorosłego, czy wykorzystywane jest pod domem, na torze czy w wyścigach – spełnia wymogi najbardziej oczekujących rajderów.

Rodzinna przejażdżka na motocyklach YCF

Szeroka gama produktów

YCF stworzyło gamę produktów dostępnych dla wszystkich, dostosowanych do użytkowania w celach rekreacyjnych oraz do profesjonalnego współzawodnictwa. Dla każdej grupy został sprofilowany odpowiedni sprzęt.

Wspólny sukces

Od wielu lat marka YCF jest dobrze znana na polskim rynku. Pozwoliła zdobyć najwyższe sportowe tytuły najlepszym zawodnikom w różnych odmianach sportów motorowych. Jako marka YCF w Polsce wspiera również organizacje zawodów na poziomie pucharu, jak i mistrzostw Polski. Teraz wspólnie możemy tworzyć legendę!