YCF PILOT 125 – stworzony do wygrywania od najmłodszych lat

Nowa wersja kultowego Pilota od YCF, czyli najlepszy wybór dla młodych fanów off-roadu. Na tym modelu ogólnopolskie cykle zwyciężali tacy zawodnicy, jak Maksymilian Pawełczak, Michał Gutmański, czy Franciszek Pryfer.

Ten wysokiej jakości minimotocykl stworzony został do startu w zawodach oraz treningów w zróżnicowanym terenie. Idealnie sprawdzi się dla młodzieży która już miała kontakt z pit bike i przyczyni się do dalszego rozwoju koordynacji ruchowej. Sugerowany wiek użytkownika to 10-14 lat. Model jest prosty w obsłudze, posiada tradycyjny kickstarter i czterostopniową, manualną skrzynię biegów. Dzięki niskiej wadze prowadzi się bardzo lekko. Model wyposażony został w mocny silnik Zongshen o pojemności 125 cm3. Posiada rolgaz ze standardową regulacją, lekkie magneto i gaźnik Nibby.

Ta konfiguracja zapewnia najlepsze rezultaty nie tylko w rywalizacji, ale i radość z codziennej jazdy. YCF Pilot 125 wyróżnia się wysoką jakością wykonania i niepowtarzalnym designem, to gwarancja pełnej satysfakcji dla młodego jeźdźca. Dzięki niskiej wadze prowadzi się bardzo lekko. Model wyposażony został w mocny silnik Zongshen o pojemności 125 cm3. Dynamiczna jednostka sprawia, że nowy model w gamie YCF jest naprawdę żwawą maszyną. Posiada rolgaz ze standardową regulacją, lekkie magneto i gaźnik Nibby. Ta konfiguracja zapewnia najlepsze rezultaty nie tylko w rywalizacji, ale i radość z codziennej jazdy. Stworzony do wygrywania, idealny do trenowania.

Więcej szczegółów odnośnie najnowszej wersji motocykla znajdziesz na stronie modelu YCF Pilot 125.